סיפורים נוספים:


מכל הבא ליד.

עמוד הבית » סיפורים » סיפורים מכל הבא ליד

סיפורים מכל הבא ליד

מכל הבא ליד. הוא מעין מעורב ירושלמי המביא עמו ניחוח סיפורי מעולמות שונים ומגוונים. נרכז כאן סיפורים רבים ושונים בצבעים שונים וממקורות שונים. העיקר שנשמור על הרוח הסיפורית ונבין את מה שהוא נר לרגלנו "סיפור טוב זה כל הסיפור"
הפחד הורג - מהפחד אנו מביאים סיפור זה בהקשר לאקטואליה המתרחשת עלינו בימים טרופים אלה.  ראו סיפור עם אתיופי נוסף באתר בשם 'הפחד הורג'
אלפרד הבובה המדברתאנו משבצים את הסיפור הראשון של הכותבת תמר רוטשטיין. היא מציינת כי הסיפור הוא אמיתי.
שערי הצדק

הסופר והמספר הירושלמי דוד מונשיין מביא בפנינו אחד מסיפוריו מתוך הספר 'היה היתה פעם ירושלים' כל סיפורי מונשיין שיצא לאור בקרוב.

 

מסע חיפוש האושר האבוד. מאת: יואבסיפור זה נשלח אלינו לפני חודשים רבים ורק עתה שובץ באתר. הוא נשלח תחת השם יואב בלבד. נשמח לקבל את פרטי המחבר בשלמותם.
להשתכר ולא מייןהסיפור נשלח על ידי אמנון סער שכתב לנו כך: כיום , אני עוסק בנומרולוגיה ,אך במהלך 17 שנים מחיי הייתי....קבלן בניין . הסיפור הבא מובא מן התקופה ההיא ( פרטים על השינוי בחיי אל היעוד המיוחל אפשר לקרוא באת...
גלגולו של תכשיטסיפור זה תועד, סופר ונרשם במסגרת הסדנה למספרי סיפורים בבית שמואל בירושלים. הוא נרשם על ידי שולמית גודפלם ושובץ באתר ב - ד', ניסן, תשס"ח. 9.4.08.
האיש שרצה להיות גדול וחשובסיפור הבא להמחיש את משמעות הפתגם "אל תסתכל בקנקן, אלא במה שיש בו". הסיפור נשלח אלינו על ידי גבש הירושלמי ושובץ באתר ב - ח' בשבט, תשס"ח. 15.1.08.
החליפות של סבאסיפור זה נשלח על ידי תלמידת הסדנה למספרי סיפורים, הרושמת והמספרת תמר הלל. הסיפור שובץ באתר ב - כח', טבת, תשס"ח. 6.1.08.
ייתוש במדבר: פרק שני.כאן יבוא המשך הסיפור.
ייתוש במדבר: פרק שלישי.כאן יבוא המשך הסיפור.
ייתוש במדבר: פרק רביעי.כאן יבוא המשך הסיפור.
ייתוש במדבר: פרק חמישי.המשך הסיפור.
ייתוש במדבר : פרק שישי.המשך הסיפור.
ייתוש במדבר: פרק שביעי.המשך הסיפור.
ייתוש במדבר: פרק שמיניפרק הסיום.
טעות בכתובתסיפור זה התגלגל לידיי דרך חברי בצלאל בלום שקיבל אותו באמייל, לאחר מכן שמעתי אותו בהזדמנויות שונות ממספרים אחרים, גלגוליו של הסיפור מאתר האינטרנט למספרים אחרים ממחיש את הקשר שבין העולם התקשורתי למספר ה...
 
|