סיגריות אסקוט

בכל מקום היה מותר לעשן בימים ההם, אני מתכוון לשנות השישים והשבעים אם היית נכנס לסרט אז כל האוויר היה מלא בעשן סיגריות. היה מאוד מקובל לעשן במקומות ציבוריים. העישון היה סמל וסטטוס של עושר גבריות והופעה מרשימה. הפרסומות שבחו והיללו את הסיגריות -  "כמובן - מטוסיאן" או "אסקוט טעימה יותר - טובה יותר"

בתמונה קופסת סיגריות אסקוט חדשה אשר לא נפתחה עדיין.

 


© כל הזכויות שמורות

2. סיגריות-סטטוס
מאת: רבקה אביב 28/07/2010
נכון מאוד,בכל מקום ציבורי אפשר היה לעשן ובאמת היה סטטוס ומהחבר'ה מי שהיה מעשן אבל מה חשבנו לעצמינו (כולל אני כמובן שעישנתי)איך העזנו להרעיל כך את הסביבה ואת ילדינו איך לא התחשבנו בהם?נורא ואיום רק אני נזכרת בכך אני כועסת מאוד מאוד על עצמי!איך???איך???!!הבת שלי היתה יושבת עם כובע רחצה בבית כדי שהעשן לא יספג לה בשיער.בכל מקום עישנתי בלי גבולות.והיום הדבר הנורא הזה כבר לא שולט בי וזאת הרגשה מצויינת. היום הרוב המוחלט איננו מעשן מיום ליום פחות מעשנים וזה מועדד מאוד.
1. שיתוף פעולה
מאת: סיגל קליין 30/04/2009
שלום, אני עורכת את מוסף "ירושלים שלי" ברשת שוקן-עיתון כל העיר. המוסף יו]פץ לקראת יום ירושלים, ויכיל כתבות אודות אישים שפעלו למען העיר. רציתי לבקש אישור להדפיס בעיתון כמה סיפורים מופלאים או סיפורים על חפצים + תמונות. כמובן שנציין את הקרדיט כפי שתדרשו וכן הפנייה אל האתר. מחכה לתשובתכם בהקדם, תודה. סיגל. הטלפון שלי- 0504-222709
 
|