סיפורים נוספים:


מקלט רדיו מנורות

עמוד הבית » האזנה » תסכיתי רדיו

תסכיתי רדיו

בתיקייה זו נשבץ תסכיתי רדיו שהופקו על ידי אתר הסיפורים עצמו. כמו כן נשמח לשיתוף פעולה ביצירת תסכיתים נוספים. כל מי שרואה עצמו מוכשר לתרום ליצירת תסכית רדיו, הן בכתיבה, הן במשחק או הקלטה מוזמן ליצור עמנו קשר על מנת לבחון יחד את הנושא. האתר רואה לעצמו כמטרה - החזרת תסכית הרדיו למקום הראוי לו בקרב אוהבי הז'אנר.
בדיחות לשעת לילההתסריטאית אביגיל רבין מביאה לנו הפעם תסכית קצר המוגדר כ'בדיחה לשעת לילה'. אביגיל כתבה, שיחקה וערכה את התסכית להנאתינו.
הצייד והציפור'הצייד והציפור' הוא עיבוד של סיפור עם לתסכית רדיו. העיבוד נעשה על ידי השחקנית אביגיל רבין. משתתפים: אביגיל רבין ויהודה עצבה. האזנה ערבה. באתר קיימות גירסאות נוספות של הסיפור, הן כתובה והן מסופרת.
שושנה אדומה לאהובתיהפעם אנו מביאים תסכית רדיו 'שושנה אדומה לאהובתי' על פי סיפור שהסתובב לו ברשת. שחקנים: שלומית נצר, זהר סדן, יפה שוסטר ויהודה עצבה. עיבוד לתסכית: אביגיל רבין.
שידוך מוצלח על פי דרויאנובאנו מביאים גירסה מתוסכתת של אחד מסיפוריו של דרויאנוב. העיבוד לתסכית נעשה על ידי אביגיל רבין. משתתפים זהר סדן, יהודה עצבה  ובנימין הנמן. מוסיקה, עיבוד ונגינה רפאל בלזם.
פגישה עיוורתאנו מביאים תסכית זה בהשתתפות שחקני הרדיו הותיקים של קול ישראל: רעיה אדמוני, יעקב בוך. קריין דן כנר. כתיבה: יהודה עצבה.
מחדשות היוםמחדשות היום היא סדרת תסכיתי רדיו המבוססים על אירועים המתרחשים במציאות חיינו. הפעם אנו מביאים תסכית רדיו המבטא את הקלות הבלתי נסבלת של הלחיצה על ההדק. הכוונה להחזיר את תסכיתי הרדיו למרכז הבמה.
למכור מקרר בחינםהפעם מביאים שחקני הרדיו:  רעיה אדמוני ויענקלה בוך תסכית עם סיום מפתיע משהו. התסכית נכתב על ידי איש הרדיו מאיר שטיין. הקלטה ועריכה: יהודה עצבה.
מקלט הרדיו של ילדותינואנו מביאים את סיפורו של מקלט הרדיו של ילדותינו ואת מעמדו כמרכז החיים התרבותיים בבית.
זכרונות ילדות מעולם תסכיתי הרדיואביגיל רבין מביאה לנו זכרונות ילדות מעולם תסכיתי הרדיו האהובים כל כך עליה. כיום היא מנסה להחיות את עולם התסכיתים בכתיבה ומשחק. חלק מפעילותה באתר מספר הסיפורים שלנו ובחלקו ניתן להגיע דרך דרך התיאטרון ...
ראובן מורגן ותסכית המתח 'פול טמפל'תסכיתי הרדיו היו הבידור העיקרי שלנו בבית. בשעות הצהריים התחילו התסכיתים לבתי הספר. ולאחר מכן היו תסכיתי רדיו משודרים במסגרת תכנית שנקראה המסך עולה בבימויו של אפרים סטן. ובימי חמישי בערב החסירה הארץ פע...
הסנדלר והגמדיםהשחקנית והכותבת אביגיל רבין מביאה בפנינו את סיפורם של האחים גרים 'הסנדלר והגמדים' כפי שעיבדה לתסכית רדיו. 'הסנדלר והגמדים' תסכית המבוסס על אגדת ילדים מאת האחים גרים. משתתפים: סנדלר- דני ורבוב. בתפקיד ...
אסתרתסכית המבוסס על סיפור מאת 'שלום עליכם', מתוך סיפרו 'ימים טובים' בתרגום י.ד. ברקוביץ העיבוד לתסכית רדיו נעשה על ידי אביגיל רבין. תקציר: מעשה ב'מוטיל'. בחור שהגיע לפירקו ומאוהב בסתר בביתו של רבו. אחיו ה...
טעות בכתובתבמסגרת אולפן הרדיו של אתר הסיפורים אנו מגישים את התסכית 'טעות בכתובת' המבוסס על מייל שנשלח לאתר על ידי מר בצלאל בלום. הסיפור עובד לתסכית על ידי אביגיל רבין.
הנגר וארון הבגדיםאנו מביאים תסכית המבוסס על בדיחה עממית. משתתפים בתסכית: רעיה אדמוני, מאיר שטיין ויהודה עצבה.

כתיבת התסכית: יהודה עצבה
תסכית רדיו: נעליים לוחצותאנו מביאים כאן עיבוד לתסכית רדיו של אחד מסיפוריו של אלתר אשר אברהם אבא דרויאנוב, מתוך ספרו 'ספר הבדיחה והחידוד'. עיבוד התסכית: יהודה עצבה. משתתפים: זהר סדן ויהודה עצבה.
 
|