תמונת הילד דוד ויס

אליהו הנביא

אתמול בלילה ראיתי את אליהו הנביא. הוא היה גבוה, עם זקן לבן וחיוך לבבי. הייתה סביבו הילה כזו זוהרת ולבנה והוא נתן לי תחושה כל כך נפלאה. הוא אמר לי שהוא יגשים לי משאלה ושאני אחשוב טוב ואבקש בחוכמה.
אז דמיינתי הרים של שוקולדים, כסף, ממתקים וגם הרבה משחקים. אופניים חדשות ומיטת קומתיים ונדנדה בחצר ואם אפשר.... גם מגלשיים. אז באתי מוכן ואמרתי לאליהו הנביא - אוקי, אני מוכן שתגשים לי את משאלתי.
ואז באורח פלא, יצאה לי מהפה משאלה בכלל אחרת לגמרי - אני רוצה להיות ילד טוב וממושמע, להצטיין בלימודים ולהקשיב למורה. להיות נקי ומסודר ולשמוע בקול הוריי ולגרום להם נחת תמיד, עד בלי.
דיי אז אליהו הנביא הביט בי ואמר בחיוך רחב - משאלתך התגשמה מעצמה, ילד נבון וחכם. אז אמרתי לאליהו הנביא - תודה רבה וחיבקתי אותו חיבוק חזק ונתתי לו נשיקה ואז היה אור גדול, כמו של שמש זורחת ופתאום ראיתי את אימא. את תריסי חדרי פותחת - בוקר טוב ילדון שלי, הא אמרה ישנת טוב? היא שאלה.
ישנתי נפלא, אמרתי וחייכתי ועל אליהו הנביא לא סיפרתי כי בטח כולם יגידו שזה היה רק חלום דמיוני.  רק אני יודע שבאמת ראיתי את אליהו הנביא. עובדה שהוא הגשים לי את המשאלה. עכשיו אני ילד יותר טוב וההרגשה נפלאה. יש לי גם ציורים.

שם המספרת: כתבה ואיירה: שמואלי בשמת

תמונת ר' לנדנר
© כל הזכויות שמורות

1. סיפור יפה
מאת: רוני 28/07/2010
תודה:):)
 
|