מכל הבא ליד.

טעות בכתובת

איש אחד החליט לצאת משיקגו המושלגת, לעשות מה שנקרא, נופש בפלורידה שטופת השמש. אשתו שהיא אשת עסקים הייתה אמורה להצטרף אליו למחרת.

הבן אדם טס לפלורידה, מגיע למלון. מבסוט, מניח את המזוודה בחדר, שולף בגד ים ומגבת ויורד ישר לחוף. הוא נשאר לבלות בחוף כל היום, שותה קוקטילים, נהנה מהשמש ושוחה בכיף. לקראת ערב, הוא חוזר לחדר ומתקלח, אוכל ארוחת ערב ומחליט לשלוח אמייל לאשתו לספר לה את חוויות היום הראשון.

הוא מחפש את כתובת האמייל שכתב על איזה פתק אבל הוא לא מוצא את הפתק ובכל זאת הוא חושב שפחות או יותר הוא זוכר את הכתובת, אז הוא אומר לעצמו: "מה יכול להיות? מקסימום, אם לא יגיע אז לא יגיע. כותב לה אמייל ושולח.

הוא בסך הכול טעה באות אחת, והאמייל מגיע לאישתו של כומר פרוטסטנטי שבעלה מת יום קודם לכן, כל בני המשפחה יושבים שבעה בבית ובערב אישתו של הכומר עוברת לחדר השני, למחשב, פותחת את תיבת הדואר שלה לראות את דברי הניחומים והדואר שהגיעו. היא קוראת את האמייל שלו, פולטת צווחה! ונופלת מתה. למשמע הצעקה כל בני המשפחה רצים אל תוך החדר ומגלים אותה מתה. מסתכלים על מסך המחשב ונדהמים מן הכתוב בו:

אשתי האהובה, הגעתי הבוקר. הנסיעה הייתה מקסימה, למרות שאני פה רק כמה שעות אני כבר מרגיש בבית, תדעי לך, שזה כיף לא נורמלי, קיבלו אותי מאוד יפה, משרתים אותי מקסים וכולם כבר שואלים עלייך ומצפים לבואך מחר אני רוצה שתגיעי לפה כמה שיותר מהר.

בעלך האוהב אותך לנצח.

נ.ב. תכיני את עצמך, חם פה גיהינום!


© כל הזכויות שמורות

4. הכתובת הלא נכונה
מאת: מיכל 03/07/2018
הרבה תובנות ומוסר השכל יפה מאוד
3. מילה שלא במקום הנכון
מאת: רבקה אביב 19/09/2010
מלמד אותנו סיפור זה על מילה אחת קטנה שלא נמצאת במקום הנכון לאן יכולה להוביל אותנו...סיפור גדול!! עם מילה אחת "קטנה".....
2. סיפור
מאת: חסוי 10/12/2009
אהבתי את הסיפור יש בו מוסר השכל.
1. מאוד יפה
מאת: נמרדי יוסף 09/11/2008
היא בטח חשבה שכדאי למות ולהגיע לגם העדן עם בעלה לפני שיתפוס אישה אחרת
 
|