מכשיר הקלטה על סלילים

השתלמות אישית ומקצועית

נכתב על ידי: יהודה עצבה

לשמיעת השתלמות אישית ומקצועית:

שלום למשתתפי הסדנה למספרי סיפורים.
בהמשך לפגישה הראשונה, אנו בשלב הלימודי של העלאת הצעות להעשרה הדדית בתחום הסיפור. הכיוון הוא פשוט להציע כמה שיותר הצעות בשלב זה ולדון עליהם.
כמובן שבקרוב יהיה לנו מתווה בבחינת משנה סדורה ללימוד בחודשים הבאים. אשר להצעתה של לילך צור ( ראה תגובה למטה ) אני מאמץ אותה בשתי ידיים. אנא התייחסו אליה. יש ייתרון להצעתה כי היא כבר בבחינת 'אין חכם כבעל נסיון' בתחום.

אזכיר לכם כי בין הסיכומים במפגש הראשון והיו אחדים, עלה הצורך להכיר את הציוד הטכני בנושאי הקלטה וצילום.
בהקשר לזה אני שמח להודיע כי אקיים השתלמות ראשונה למספר מצומצם של משתתפים ( אין אפשרות להרחיב את המסגרת בשלב זה ) להכרת ציוד ההקלטה ולימוד שיבוץ קבצים קוליים במחשב או שליחת קבצים קוליים במייל. ממש כמו שאני מבצע ברגע זה.

ההשתלמות הראשונה אמורה להתקיים בביתי ביום שני בשבוע הבא, ה-22.11.10 בשעה 11.00. אנא התקשרו לתאם הגעתכם מראש. ההשתלמות היא כמובן ללא תשלום. מס' הטלפון שלי הוא: 0544703681.

בעיקרון אשמח לקבל פניות בהקדם האפשרי, אפשר כמובן להגיב גם ישר דרך האתר במדור 'שלח תגובה' כל מ י שמעוניין לקחת חלק בהשתלמות זו. אשמח לקבל מידע בנושא, אם יש אחרים שקשה להם להגיע בתאריך הזה ומעוניינים בתאריכים אחרים, אנא הודיעו לי .

בברכה ובהערכה לכולכם. תודה והמשך יום טוב.

המספר יענקלה בהט והסופר בן ציון יהושע בתכנית הסיפורים ברדיו.
© כל הזכויות שמורות
ט', כסלו, תשע"א. 16.11.10
11. התמקצעות
מאת: דינה דנון-דאבוש 16/11/2010
היוזמות של יהודה ושל מיכל הן יוזמות ברוכות מבחינתי שיש בהן לתרום לי רבות. אני מעוניינת מאד להשתתף בסדנה של יהודה בשבוע הבא ואתקשר לאלית וובר להתעניין בסדנה "מספרים בשם אומרם". תודה לכם.
10. הצעה
מאת: לילך צור 16/11/2010
יש לי הצעה לקבוצה. אלית וובר היא בחורה מוכשרת,בוגרת התאטרון החזותי בירושלים ומתמחה בסיפורים ,היא ניסתה להרים סדנה במדיטק שנקראה"מספרים בשם אומרם "-כלומר התמודדות עם טקסטים קלאסיים (ביאליק,שלום עלכם וכו)שמחייבים הצמדות לטקסט.הקורס במדיטק לא נפתח עקב מיעוט משתתפים ,אבל אני לא נכנעת .דיברתי עם אלית ויש לה רעיון לעשות את זה אצלה בבית,בשעות הבוקר בתל אביב. לדעתי חלק מהיותנו קבוצה יכולה למנף יוזמות וההעשרות כאלה.אני כבר הייתי אצלה בסדנת חפצים,וזה הקפיץ אותי בתיחכום הגשת הסיפורים . אז הנה הסלולרי שלה :054-4305125 ואפשר להשאיר גם תגובות כאן . אשמח,באמת יהיה טוב... לילך צור.
9. אני אשמח
מאת: לילך צור 17/11/2010
להגיע. רק צריכה לדעת מה משךהסדנה(ילדים...) ועוד יותר אשמח אם הסדנה תוקדםלשעת בוקר מוקדמת יותר.
8. משך הסדנה
מאת: יהודה עצבה 17/11/2010
מאחר והסדנה היא אישית ותלויה בגישה של כל אחד לציוד הטכני. אין היא ארוכה מבחינת משך הזמן שלה. אדגים בה הקלטת קובץ ושיבוצו כקובץ קולי במחשב ושליחתו לנמענים. רצוי להקדיש לכך לפחות שעה ראשונה להבנת הנושא ולאחר מכן כל אחד בזמנו החופשי ומול המחשב האישי שלו יכול להקליט ולשבץ קבצים קוליים. מי שמכיר את הטכניקה יודע כמה היא פשוטה ומי שאינו מכיר יתקרב אל העולם הקולי הקסום הזה. המטרה העיקרית במפגש היא להסיר את 'הפחד' שלנו משימוש בקול כאמצעי תקשורת סיפורית, באמצעות הקלטת סיפור ושליחתו כקובץ.
7. פגישת לימוד
מאת: יפה - פלז 17/11/2010
עניין של לוגיסטיקה. האם כדאי או צריך להביא מחשב נייד. אני מאלה שלא קולטים טכנולוגיה מלמידה ראשונית - להת יפה
6. ווידאו !!!!
מאת: אמנון ורנר ללא תוכן 17/11/2010
5. ווידאו !!
מאת: אמנון ורנר 17/11/2010
עיניך הרואות אפילו התגובה לא עברה יש לי נסיון מר עם הקלטות שמע - איש אין חפץ בהם, לעומת זאת הקלטות ווידאו מתקבלות בשמחה בפורומים שונים בכל מקרה, למפגש הבא איני יכול להגיע, ימי שני לפנה"צ אני מלמד בברכה על היוזמה ובכלל - אמנון
4. אני עובד בבקרים
מאת: אילן ענבר 17/11/2010
לכן לא אוכל להגיע,שבוע אחרי חופש חנוכה ואז כן הייתי יכול להגיע...
3. למידה אצל אלית
מאת: יפה פלז 17/11/2010
היי לילך - אלית איזה שם יפה. הרעיון שהבאת מסקרן, אם אם אצטרך לבקש ממי שצריך לבקש להוסיף עוד יום בשבוע, בכל זאת מוכנה לשמוע עוד. להת יפה פלז
2. מכשיר הקלטה עם חיבור למחשב
מאת: יהודה עצבה 17/11/2010
רצוי להביא למפגש מכשיר הקלטה קטן עם אפשרות חיבור למחשב להעברת הקבצים הקוליים המוקלטים. במידה ומשהו לא ברור ניתן להתקשר אלי טלפונית 0544703681
1. סדנא אינטרנטית
מאת: סיניה כהן 20/11/2010
יהודה אשמח להצטרף למפגשים של הלמידה האינטרנטית תודה
 
|