סיפורי המועדון

נשלב כאן מפעם לפעם מבחר מסיפורי המועדון.הסיפורים נוגעים לאירועים והווי החיים שלנו. מרביתם מסופרים כסיפורי חוויה מפי המספרים עצמם שחוו אותם וחלקם כסיפורים שעברו מפה לאוזן.
סיפורו של תרנגולשלום עזרא ותיקי מועדון המספרים הירושלמי, מביא מעשה בתרנגול שנשחט ליום כיפור וארוחת החג של כל המשפחה תלויה בו אם יהיה כשר או לא. תוצאות הויכוח בין שני השוחטים בסיפורו.
הקדוש החדשעיבוד סיפורו של ד"ר דוד מלומד כפי שסופר במועדון המספרים הירושלמי.סיפורו של נוסע שהגיע להודו וגילה שיש לו דלקת בעין. ירד למסעדה וביקש כוס תה.
כורדי מגליציהסיפורו של חנניה מרדכי, איך הצליח "לסדר" את אדון בקה מחנות הבגדים.
הרבי הזללןסיפורו של רבי שזלל את כל מנת הקוגל שהגישו לאורחים. רק בסוף ימיו התגלה כי עשה מעשה אצילי. סיפור שנשלח על ידי מר ישראל גלעדי.
מעבר למסך הברזלאחד מסיפוריו הרבים של שלום בא גד ממסעותיו לברית המועצות בימים שעדיין התייחסנולאותם מקומות כמקומות ש"מעבר למסך הברזל"
"קשר לאחד"הייתה אישה צנומה שהסתובבה ברחובות ירושלים ושרה שירים ונאמה נאומים שהפיזמון החוזר שחלה היה שיש לה קשר לאחד. ישירות היא מחוברת לבורא. מספרים שהייתה חכמה מאוד ואחותו של הפרופסור פלוסר. היא הטביעה חותמה ע...
מעשה ביתושיםסיפורו של הרב ישראל גליס על אורח המגיע למלון באבד. בתמונה חזית משרד הבריאות ברחוב יפו בירושלים, לא רחוק ממלון באבד.
דה פלאזה ליסטסיפור על האחים בנין האמידים ומאבק הירושה שלהם, מסופר על ידי ישראל גלעדי.
בשביל מה הסוסים?סופר על ידי הרב ישראל גליס במועדון מספרי הסיפורים הירושלמי
מי הגנבסיפור שיסודו באמונה תמימה והאשמה המעוררת חיוך. מספר יהודה עצבה
 
|