סיפורים נוספים:


הסבא לבית משפחת מנדל ובן משפחה. צולם בשנת 1925, בסטשב שבפולניה.

עמוד הבית » סיפורים » סיפורי משפחות

סיפורי משפחות


זו בימה פתוחה לכל אחד לצרף את סיפור משפחתו, ניתן לשלב כמובן, סיפורי עליה וקליטה בארץ, ארץ המוצא, מקורות המשפחה, סיפור חייה של המשפחה. ניתן להרחיב ולהביא את סיפור השושלת בתקווה ליצור קשר נרחב יותר דרך האתר עם סיפורי משפחות נוספות.  
הטיש הגדול - בר המצווה של הבן איתמר להבבר המצווה של איתמר להב נחוג עם המשפחה הגרעינית. האב משה להב מהטיש הגדול מארח את כל בני המשפחה ובסרטון הבנוי כטרילוגיה אנו מתחילים במסע לחקר מקורות המשפחה וזה רק קצה הקרחון. פרטים רבים חסרים בפזל הזה ו...
הריחות של אימיהמספרת רחל יהושע מביאה בפנינו סיפור זכרון מריחות הילדות של אימא. המספרת מתרפקת בנוסטלגיה על הילדות בשכונת שפירא בתל אביב ועל ריח היסמין.
תעודת זהות:כאן נביא את 'תעודת הזהות' של השחקן יצחק בן בסט, המתגורר בירושלים. השיחה עמו נערכה בתום תכנית רדיו, ב- 22.7.10, בקול ישראל בירושלים.
הגענו ליפוסיפור העליה ליפו דרך עיניה של הילדה המספרת מדי בנדו.
נינה. מאת: מדי בנדו.המספרת מביאה את אהבת הילדות התמימה שהייתה לה לבת משפחתה נינה. המספרת מצליחה לרגש אותנו כקוראים ולשתף אותנו בתחושות הילדה שבה לפירוש שניתן להגדיר אהבת אמת מהי.
עליזה קלבנוב פלורנטלנולדתי עם קום המדינה. אני אמנית, בעיקר צלמת, מרצה במכללת לוינסקי. ארט תרפיסטית בעלת סטודיו משאבים בהוד השרון. הדוקטורט שלי בתחום יחסי מטפל מטופל. נשואה, אם לחמישה סבתא לשניים. גם 2 כלבים ו2 חתולים. בק...
סיפור משפחתו של אמיר חרשתמונות מסיפור משפחתו כפי שנשלחו על ידי הרושם אמיר חרש.

החומר שובץ באתר ב - ל', אדר, תשס"ט. 24.2.09
סיפור משפחתו של מיכאל שביט ז"לכאן נשלב את סיפור משפחתו של מיכאל שביט ז"ל כפי שנשלח לאתר ושובץ ב - יז' אלול, תשס"ח. 17.9.08.
סיפור מהחיים הגברים באפגניסטן עסקו במסחר ובעבודות מזדמנות.רבים היו נוטשים את הנשים והילדים ונודדים למרחקים.זה סיפור נדודים על הסבא של המספרת ציפורה פרס.
אבלה אספניולסיפור המביא את הווי השכונה הספרדית של דוברי הלדינו בירושלים. גיבור הסיפור אביו של הרושם משדך זוגות רבים אך למרבה הצער נכשל באחד מהם ועל כך נסב הסיפור. הרושם יורם גבאי שלח את הסיפור אשר שובץ באתר ב - כ...


הצג את כל 18 הסיפורים

 
|