סיפורים נוספים:


עמוד הבית » סיפורים » סיפורים לילדים ולגיל הרך.

סיפורים לילדים ולגיל הרך.

במדור זה נשתדל לרכז סיפורים ומעשיות לילדים בגיל הרך. מדור זה נולד מתוך הצורך של הגולשים לשלוח סיפורים המתאימים לילדים, מכאן שזה מדור חדש יחסית באתר ויתקבלו בברכה סיפורים לילדים למדור זה. על הסיפורים להיות קצרים ככל האפשר ומתאימים לילדים.

אגדת שלמה המלך. מספרת: נורית עם חיוךמספרת הסיפורים נורית עם חיוך - נורית מלכה (כץ) מביאה בפנינו את אגדת שלמה המלך והרקפת. בדרכה הייחודית.
אלדין ומנורת הקסמיםמוגש עיבוד קולי מתומצת של הסיפור 'אלדין ומנורת הקסמים'. זאת על פי הסיפור רחב היריעה כפי שמופיע במהדורה המרתקת של 'אלף לילה ולילה'.
סיפורים לבובי - בריאת העולם - היום השלישיהפעם אנו מביאים לבובי חבובי, את סיפורו של היום השלישי בבריאת העולם.
עליבאבא וארבעים השודדיםיהודה עצבה מביא גירסה נוספת של הסיפור העממי 'עליבאבא וארבעים השודדים' כאמור זו גירסה אחת מתוך רבות. עלילת הסיפור פורסמה ביצירה הגדולה 'אלף לילה ולילה'.
סיפורים לילדים ולגיל הרך.

הספר החדש 'סבא בא לעולם' מתנה מקורית לסבא החדש.

סיפורים לבובי - בריאת העולם. היום השניהמספר סבא יהודה מספר לבובי חבובי את סיפורו של היום השני לבריאת העולם.
ספר חדש - 'סבא בא לעולם'בספרו החדש 'סבא בא לעולם' מספר יהודה עצבה לפעוטות וסבים על חווית הסבתאות. כל סבא יחוש הזדהות, כל פעוט יחבק את סבו באהבה. איורים דודו הראל. הוצאת צבעונים.

המלך שלא ידע ערכו של ניגוןמובא כאן סיפור קצר שנכתב על מנת להמחיש את חשיבות הניגון בחיינו.
סיפורים לבובי - בריאת העולם. היום הראשוןאנו פותחים בסדרת סיפורים לילדים מהמקורות. הפעם נביא את סיפורו של היום הראשון בבריאת העולם. האתר  מזמין גולשים לשלוח לנו סיפורים קצרים מצולמים. עד שלוש דקות אורך הסיפור.
נהר האורהמספר ציון מיארה מביא בפנינו עוד סיפור מפרי יצירתו.


הצג את כל 32 הסיפורים

 
|