סיפורים נוספים:


 
צילום חזית בית הכנסת במרכז פתח תקוה.

עמוד הבית » סיפורים » סיפורי חגים » סיפורים הנוגעים בשואה

סיפורים הנוגעים בשואה

בתיקייה זו נשבץ סיפורים הנוגעים בשואה ובעולם הקשור לאותם ימים קשים ומרים שעברו על עמינו. נביא סיפורי זכרונות ומעשים הזכורים לרבים מאיתנו.
 
ניגונו של גוגול באושוויץאיתן הבר מי שהיה יועצו הקרוב של יצחק רבין, סיפר את הסיפור הבא בגירסאות שונות. סיפור זה שמעתי ואף קראתי בעיתונות. הסיפור שובץ באתר ב - כ', אייר, תשס"ח. 25.5.08.
 
מנגינה מוכרת סיפורו של הרב לאו.סיפור ניגון מעוז צור ישועתי כפי סופר על ידי הרב ישראל מאיר לאו שליט"א ונרשם לאחר מכן על ידי נגה קופלביץ, רושמת ומספרת סיפורים בוגרת הסדנה השניה למספרי סיפורים במוזיאון חצר היישוב הישן בירושלים.
 
חנוכיית שבעים הנרותסיפור זה נשלח אלינו על ידי הרושמת והמספרת נגה קופלביץ. תלמידת הסדנה למספרי סיפורים במוזיאון חצר היישוב הישן בירושלים. הוא שובץ באתר ב - א' חנוכה, תשס"ח. 5.12.07.
 
זכרונות מדי בנדו16/2/14 התקיים יום עיון בנושא 70 שנה להצלת יהודי בולגריה,על ידי עיריית גבעתיים בהשתתפות ראש העיר, שגריר בולגריה בישראל ואורח מבולגריה ראש העיר קיוסטנדיל - העיר התאומה של גבעתיים.בין הנואמים והמברכים...
סיפורי דליה פורןבתיקייה זו נרכז סיפורים ואירועים הקשורים ליצירתה של דליה פורן. בשלב ראשון נביא את חוויות נסיעתה לאתר את המצילה של אימה בתקופת השואה.


הצג את כל 14 הסיפורים

 
|