סיפורים נוספים:


 
מקלט רדיו מנורות

עמוד הבית » האזנה » תסכיתי רדיו

תסכיתי רדיו

בתיקייה זו נשבץ תסכיתי רדיו שהופקו על ידי אתר הסיפורים עצמו. כמו כן נשמח לשיתוף פעולה ביצירת תסכיתים נוספים. כל מי שרואה עצמו מוכשר לתרום ליצירת תסכית רדיו, הן בכתיבה, הן במשחק או הקלטה מוזמן ליצור עמנו קשר על מנת לבחון יחד את הנושא. האתר רואה לעצמו כמטרה - החזרת תסכית הרדיו למקום הראוי לו בקרב אוהבי הז'אנר.
למכור מקרר בחינםהפעם מביאים שחקני הרדיו:  רעיה אדמוני ויענקלה בוך תסכית עם סיום מפתיע משהו. התסכית נכתב על ידי איש הרדיו מאיר שטיין. הקלטה ועריכה: יהודה עצבה.
 
פגישה עיוורתאנו מביאים תסכית זה בהשתתפות שחקני הרדיו הותיקים של קול ישראל: רעיה אדמוני, יעקב בוך. קריין דן כנר. כתיבה: יהודה עצבה.
 
הצייד והציפור'הצייד והציפור' הוא עיבוד של סיפור עם לתסכית רדיו. העיבוד נעשה על ידי השחקנית אביגיל רבין. משתתפים: אביגיל רבין ויהודה עצבה. האזנה ערבה. באתר קיימות גירסאות נוספות של הסיפור, הן כתובה והן מסופרת.
 
מחדשות היוםמחדשות היום היא סדרת תסכיתי רדיו המבוססים על אירועים המתרחשים במציאות חיינו. הפעם אנו מביאים תסכית רדיו המבטא את הקלות הבלתי נסבלת של הלחיצה על ההדק. הכוונה להחזיר את תסכיתי הרדיו למרכז הבמה.
 
שושנה אדומה לאהובתיהפעם אנו מביאים תסכית רדיו 'שושנה אדומה לאהובתי' על פי סיפור שהסתובב לו ברשת. שחקנים: שלומית נצר, זהר סדן, יפה שוסטר ויהודה עצבה. עיבוד לתסכית: אביגיל רבין.
 
ראובן מורגן ותסכית המתח 'פול טמפל'תסכיתי הרדיו היו הבידור העיקרי שלנו בבית. בשעות הצהריים התחילו התסכיתים לבתי הספר. ולאחר מכן היו תסכיתי רדיו משודרים במסגרת תכנית שנקראה המסך עולה בבימויו של אפרים סטן. ובימי חמישי בערב החסירה הארץ פע...


הצג את כל 15 הסיפורים

 
|