סיפורים נוספים:


 
סיפור טוב-זה כל הסיפור. ציור: גדעון מילר

עמוד הבית » סיפורים » מספרים באתר » תיקיית הסיפורים של הסופר שבתאי זכריה

תיקיית הסיפורים של הסופר שבתאי זכריה

בתיקייה זו נרכז את סיפוריו של איש ירושלים, מר שבתאי זכריה עורך דין ונוטריון במקצועו. סופר ומספר ומורה הדרך, אשר זיכה רבים בחוויות מיוחדות ומרתקות בשבילי ירושלים ואנשיה, על דמויות הרבנים שבה, על בעלי המלאכה ועל סיפורי ההסטורה שבה.

 
סיפורי ירושלים חלק חמישיאסופת סיפורים חמישית זו מצטרפת למארג סיפורים שלם שמביא לנו הסופר וחוקר ירושלים עורך הדין והרושם שבתאי זכריה ועל כך מגיעה לו כמובן התודה והברכה.
 
סיפורי ירושלים חלק רביעיהמספר והסופר עורך דין שבתאי זכריה, חוקר ירושלים ומורה דרך שנים רבות בה מביא בפנינו אסופת סיפורי ירושלים רביעית.
 
סיפורים ירושלמיים חלק ג'הסופר והחוקר עורך הדין שבתאי זכריה מביא בפנינו מחרוזת נוספת של סיפורים הנוגעת בירושלים ובדמויותיה. העושר הרב וההתייחסותך לעולם שהיה וחלף מעמידה את התיעוד המיוחד הזה כבעל ערך רב לחוקרי ירושלים וצפונותי...
 
סיפורים ירושלמיים חלק שניגם כאן בחלק זה מביא בפנינו הסופר והחוקר שבתאי זכריה גלריה של דמויות ירושלמיות שהיו חלק חשוב בהוויה התרבותית של היישוב היהודי בירושלים באותם ימים.
 
זכרונות המשפחה חלק ראשוןהחוקר, הסופר ואיש ירושלים מר שבתאי זכריה נענה לבקשתי ושלח לי מעט מסיפור חייו וחיי משפחתו. אנו קוראים ורואים את התרחשות הסיפור בהתרגשות רבה, מנקודת מבטו של המספר כילד אנו חווים את העליה לארץ ואת ההחלטה...


הצג את כל 14 הסיפורים